A3134 COFFEE BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3134 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 338cm / 133inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 0kg |